Grinin Elli Tonu Full Film İzle

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 9.5

1 Yorum

Grinin Elli Tonu Full Film İzle

E.L. James‘in çok satan garip hikayesinden sinemaya uyarlanan Grinin Elli Tonu filminde bir kız öğrenci ve geçmişinden kaynaklı garip cinsel eğilimleri olan bir işadamı ile olan ilişkisi konu ediliyor.

Çalışkan bir öğrenci olan Anastasia Steele, iş adamı Christian Grey’le röportaj yapmaya gider ve karşısında son derece sexy, akıllı ve kendini beğenmiş bir adam bulur. Tecrübesiz ve masum kızımız, sinir olduğu bu adama bir o kadar da istek duyar ve bu işe kendisi bile şaşırır. Adamın ukalalığına rağmen ona yakınlaşma isteğiyle yanmaktadır. Genç kızın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna kayıtsız kalamayan Grey de onun isteğine karşılık verecektir fakat bunun bir bedeli vardır.

Grey’in sapkınlık derecesindeki garip erotik istekleri genç kızı şoke etse de bir yandan  sonu ne olacağı belli olmayan bir macera gibi algılaması Anastasia’yı grey isimli kahramanımıza doğru daha da çeker. Sam Taylor-Johnson‘ın yönettiği Fifty Shades of Grey filminde Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Rita Ora, Marcia Gay Harden gibi oyuncular yer alıyor.

1 yorum yapılmış "Grinin Elli Tonu Full Film İzle"

  1. mert 22 Mart 2015, 20:30

    film gibi …….. güzel diyeni …. böyle son mu olur …….. yönetmeni

Yorum Yap