Cinnet Full Film İzle (The Shining) 720p

Lütfen Bekleyiniz

2 yorum

1.363 views

Cinnet Full Film İzle (The Shining) 720p

Cinnet (The Shining) Türkçe Dublaj İzle

The Shining Türkçe Altyazılı İzle Full Hd

Stephen King‘in romanının büyük oranda değiştirilerek kurgulanmasına rağmen Stanley Kubrick‘in The Shining‘i tüyler ürpertici bir film olarak karşımıza çıkıyor. Jack Nicholson‘ın unutulmaz oyunculuğuyla etrafında gelişen metafizik olaylar nedeniyle deliliğe doğru giden bir adamın hikayesine yoğunlaşıyoruz. Filmde roman yazarı Jack Torrence yazacağı kitaba daha iyi yoğunlaşabilmek için kış mevsimi çalışmayan Overlook otelinin bir nevi bekçiliğini üstlenerek ailesiyle birlikte oraya yerleşir. Kışın kimsenin uğramadığı bu devasa otelde yalnız başlarına zamanlarını geçirmeye başlarlar. Ancak kısa zaman sonra otelde normal olmayan olaylar yaşamaya başlayacaklardır. Efsane yönetmen Stanley Kubrick‘in yönettiği 1980 yapımlı Cinnet filminde Jack Nicholson, Shelley Duvall, Tony Burton, Danny Lloyd, Scatman Crothers gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Filmi Türkçe dublaj ya da Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Cinnet Tek Parça Film İzle 1980

2 yorum "Cinnet Full Film İzle (The Shining) 720p"

  1. Metin 8 Ocak 2015, 22:35

    Aradan uzun yıllar gecse de bana göre kategorilerinin en iyilerinden cinnet.. Sonunda donmadan bir sitede izleyebildim, teşekkürler

  2. Sezen DURU 9 Ocak 2015, 00:43

    Film gerçekten mükemmel ve sitede aynı şekilde. Emeğiniz için teşekkür ederim. Hobbit filmini izlemeyi düşünüyorum yarın ama konu kubrick olunca bunu izledim teşekkürler.

Yorum Yap